Umów rozmowę

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Każda chwila bez precyzyjnej strategii SEO może oznaczać utracone szanse. Wyprzedź konkurencję z TryDo - gdzie nie eksperymentujemy, a skupiamy się na konkretnych rezultatach. Pozycjonowanie sklepów z nami to gwarancja widoczności i przewagi nad konkurencją.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Giniesz w wyszukiwarce internetowej? Wyróżnij się z nami!

Zmagasz się z niską widocznością w wyszukiwarce Google, Bing, Yahoo mimo atrakcyjnej oferty? Pozycjonowanie sklepów internetowych jest kluczem do przebicia się przez gąszcz konkurencji i osiągnięcia wysokiej pozycji w rankingu. W TryDo znamy wyzwania e-sprzedawców i wiemy, jak je wspólnie pokonać.

SEO - Klucz do sukcesu, gdy wiesz jak działać

SEO - Klucz do sukcesu, gdy wiesz jak działać

Niewłaściwie prowadzone SEO sklepu może przynieść więcej szkody niż pożytku. Błędne strategie, przestarzałe taktyki, chaotyczne działania - to pułapki, w które łatwo wpadają początkujący. Nie ryzykuj reputacji swojego biznesu - postaw na ekspertów z TryDo.

Zacznij działać z nami!

Przestań próbować, zacznij działać - umów się na darmową konsultację z ekspertem marketingu TryDo.

Umów rozmowę

Zawsze o krok przed zmianami. Czy jesteś gotowy?

Zmieniające się algorytmy wyszukiwarek to wyzwanie dla wielu sklepów online. Pozycjonowanie sklepu internetowego bez stałego monitorowania efektów SEO i dostosowywania się do nowych wymogów może sprawić, że Twoja widoczność w sieci znacząco spadnie. W TryDo na bieżąco śledzimy wyniki kampanii  i zmiany w wynikach wyszukiwarek - zawsze jesteśmy o krok przed nimi, chroniąc Twój sklep przed nieprzewidywalnością zmian algorytmów.

Nie czekaj na idealne warunki do startu. Startuj i czyn idealne warunki.

Twój sukces online to podróż, nie jednorazowy skok!

W trydo oferujemy różne etapy tej podróży dostosowane do Twojego budżetu i ambicji. Od pierwszego kroku z pakietem Step, przez biegnącą dynamikę z Run, skoki wyżej z Jump i Leap, aż po nieograniczone możliwości z Fly. Wybierz swoją trasę i pamiętaj - z nami nie próbujesz, po prostu działasz! Odkryj pełen potencjał Twojego biznesu w świecie cyfrowym. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni  pakiet i dostosujemy działania w taki sposób, aby zrealizować Twoje cele! Nie czekaj - zacznij działać z nami!

Każdy z naszych pakietów SEO zawiera następujące standardowe działania, mające na celu poprawę widoczności i pozycjonowania strony internetowej. 

 

Podstawowy zakres usług SEO

 

  Nazwa Opis
Instalacja i optymalizacja usług Google
Instalacja i konfiguracja narzędzi webmasterskich i analitycznych Google Weryfikacja witryny w narzędziu Google Search Console oraz w przypadku braku w Google Analytics (na żądanie Partnera, bez polityki prywatności), dzięki temu będziemy mogli śledzić skuteczność witryny w wynikach wyszukiwania.
Optymalizacja wizytówki Google My Business Zakładamy lub/i optymalizujemy wizytówkę (m.in. opis, kluczowe informacje) w mapach Google, dzięki temu dotrzesz do większej liczby klientów lokalnie lub/i ułatwisz im kontakt.
Analizy i audyty
Analiza widoczności witryn konkurencji Analizujemy zasięgi organiczne w wynikach wyszukiwarki konkurentów za pomocą zewnętrznych narzędzi, dzięki temu możemy przygotować docelową strategię dla Twojej strony www.
Analiza widoczności witryny Weryfikujemy aktualną skuteczność organiczną Twojej strony www za pomocą zewnętrznych narzędzi, dzięki temu określimy pierwsze działania SEO mające na celu jej zwiększenie.
Audyt SEO Analizujemy Twoją stronę www pod kątem zmian optymalizacyjnych, dzięki temu możemy wprowadzić poprawki wpływające na jej ocenę przez algorytmy Google.
Analiza profilu linkowego domeny Weryfikujemy aktualną liczbę i jakość odnośników prowadzących do Twojej strony www za pomocą zewnętrznych narzędzi, dzięki temu określamy wpływ linków na widoczność organiczną i dalsze działania w zakresie pozyskiwania lub usunięciu odesłań do witryny.
Analiza contentowa Analizujemy treści obecne na stronie www pod kątem dalszych działań w zakresie poprawy widoczności na istotne słowa kluczowe.
Strategie
Strategia pozyskiwania odnośników Opracowujemy strategię publikacji odesłań do strony w zakresie źródła, liczby, tekstów zakotwiczenia i stron docelowych, dzięki temu zwiększamy szansę dotarcia do stron użytkowników.
Strategia contentowa Przygotowujemy strategię tworzenia i optymalizacji treści, dzięki temu możemy zwiększać liczbę haseł na które jest widoczna strona www.
Strategia budowania widoczności Opracowujemy strategię budowania widoczności w szczególności pod kątem obecnej i nowej architektury informacji na stronie www.
Strategia biznesowa Przygotowujemy strategię wzrostu widoczności z uwzględnieniem kluczowych stron ofertowych wskazanych przez Partnera.
Dobór słów kluczowych Wybieramy kluczowe słowa, które będą stanowiły podstawę strategii budowania widoczności w wynikach wyszukiwarki.
Optymalizacja
Optymalizacja SEO lub/i wytyczne Wdrażamy zmiany optymalizacyjne lub/i przygotowujemy dokument ze wskazówkami odnośnie ich wdrożenia, dzięki temu możemy realizować działania mające na optymalizacji strony www pod kątem algorytmów.
Rozbudowa kluczowych stron Rozbudowujemy kluczowe strony w szczególności treści i elementy, które mogą wpłynąć na lepszą ocenę jakości content przez algorytmy wyszukiwarek.
Content marketing i publishing
Treści próbne Przygotowujemy pierwsze treści w oparciu o brief contentowy.
Content na potrzeby SEO Napisanie treści na strony www pod kątem działań SEO w ciągu 12 miesięcy współpracy.
Publikacja artykułów SEO Publikacja artykułów na zewnętrznych serwisach pod kątem przyjętej strategii.
Raportowanie
Monitoring widoczności Monitorowanie strony w narzędziu zewnętrznym z dostępem do panelu na czas współpracy.
Raport z wykonanych działań Raport z działań w tym informacje o przygotowanych treściach i zmianach na stronie.

 

Sprawdź czym różnią się nasze pakiety!

Zamów darmową wycenę

Zacznij działać!

Przestań próbować, zacznij działać - umów się na darmową konsultację z ekspertem marketingu TryDo!

Umów rozmowę
Zadzwoń do nas